Region. Mikołaj Bogdanowicz ponownie wojewodą kujawsko-pomorskim

Box1 Województwo
Fot. Facebook/ oficjalny profil Mikołaja Bogdanowicza

Premier Mateusz Morawiecki zdecydował, że Mikołaj Bogdanowicz będzie nadal wojewodą naszego województwa. Tym samym nie potwierdziły się nieoficjalnie krążące informacje, że większe szanse na objęcie tego stanowiska ma pochodzący z podtoruńskich Dobrzejewic, Józef Ramlau.

Za mną cztery intensywne lata służby dla Polski. Był to w naszym kraju czas wielu dobrych reform, które zmieniły życie Polaków. Pełnienie funkcji przedstawiciela rządu w województwie kujawsko-pomorskim było i jest dla mnie wyjątkowym zaszczytem. Dziękuję panu premierowi Mateusz Morawiecki za zaufanie i powierzenie mi kontynuowania misji wojewody kujawsko-pomorskiego. Jestem przygotowany na nowe wyzwania, których z pewnością nie zabraknie. Dziękuję także tym wszystkim, którzy od czterech lat wspólnie ze mną pracują dla Rzeczypospolitej – napisał wczoraj na swoim oficjalnym profilu fejsbukowym Mikołaj Bogdanowicz.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Mikołaj Bogdanowicz jest absolwentem UMK, gdzie ukończył zarządzanie i marketing. Jest też absolwentem podyplomowych studiów menadżerskich z zakresu ochrony środowiska. Pracował w przedsiębiorstwie „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław, a także w urzędzie miejskim w Kruszwicy. Później był prezesem Przedsiębiorstwa Komunalnego „Gniewkowo” w Gniewkowie. W 2011 objął stanowisko zastępcy burmistrza Kruszwicy. Na stanowisko wojewody został powołany w grudniu 2015 roku.Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *