“Radni, wójtowie gmin, burmistrz i starosta w racjonalnym porozumieniu”

Box1 Powiat toruński
fot. profil facebookowy Marka Olszewskiego

Starosta toruński Marek Olszewski na Facebooku zamieścił zdjęcie z samorządowcami z powiatu toruńskiego: burmistrzem Chełmży, wójtami, radnymi powiatu. “Koalicja ma się znakomicie” – napisał. Czy to jakieś nowe polityczne porozumienie?

“Spotkanie w dobrym towarzystwie. Koalicja ma się znakomicie. Zgodnie dla mieszkańców Powiatu Toruńskiego. Radni, wójtowie gmin, burmistrz i starosta w racjonalnym porozumieniu” – napisał starosta toruński Marek Olszewski na swoim Facebooku.

REKLAMA

Oprócz Olszewskiego w spotkaniu wzięli udział m.in. wicestarosta toruński Michał Ramlau, burmistrz Chełmży Jerzy Czerwiński, wójt gminy Chełmża Jacek Czarnecki, wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński, wójt gminy Łysomice Piotr Kowal i wójt gminy Łubianka Jerzy Zająkała.

Czy to jakieś nowe porozumienie? – W tym przypadku chodziło o porozumienie z znaczeniu potocznym – tłumaczy Olszewski. – Nie jest to formalne porozumienie. Raczej towarzyskie. To było spotkanie koalicji powiatowej: radnych Obywatelskiego Komitetu Samorządowego i Prawa i Sprawiedliwości oraz samorządowców, którzy wspierali radnych obu tych klubów. To jest bardzo czytelny skład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.