„Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego” – wojewoda zaprasza na konkurs

Box2 Kultura Samorząd Województwa Wiadomości
fot. nadesłane

Miłośnicy przyrody i fotografii – to przede wszystkim do nich skierowane jest zaproszenie od wojewody kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”.

Prace fotograficzne, w liczbie nie większej niż 15 prac, nadsyłać można do 5 maja 2021 roku na adres mailowy: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl.

REKLAMA

– Zwieńczeniem konkursu będzie publikacja zwycięskich prac m.in. w albumie wydanym przez Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy – Ten album promuje nasz region na całym świecie. Wręczany jest gościom, w tym dyplomatom odwiedzającym województwo. To doskonała ilustracja piękna przyrody w Kujawsko-Pomorskiem. Zachęcam wszystkich miłośników przyrody i fotografii do nadsyłania zdjęć – mówił Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

Wyłonionych zostanie 220 najciekawszych prac. Oceniana będzie atrakcyjność i oryginalność przedstawienia piękna przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza.

Ewentualne pytania można zadawać za pośrednictwem wcześniej podanego adresu mailowego, a także pod numerami telefonów: 523497587 i 604060204.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *