Przed nami kolejny bieg w powiecie toruńskim. Tym razem w Złejwsi Wielkiej

Box2 Sport Wiadomości Zławieś Wielka
fot. Pixabay.com

11 maja o godz. 10 w gminie Zławieś Wielka odbędzie się piąta edycja gminnego biegu im. Zbyszka Jędrasa. Uczestnicy zmierzą się na kilku dystansach. Bieg główny na 5 km rozpocznie się w Skłudzewie.

Imprezę dla biegaczy organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złejwsi Małej. Piąta edycja gminnego biegu im. Zbyszka Jędrasa została zaplanowana 11 maja (sobota). Impreza ma popularyzować i upowszechniać bieganie jako najprostszą formę rekreacji.

REKLAMA

Główny bieg – na 5 km – rozpocznie się o godz. 11 w Skłudzewie. Uczestnicy pobiegną ulicami i drogami gminnymi w kierunku orlika w Złejwsi Małej. Kolejne biegi odbędą się w Złejwsi Małej: bieg dla gimnazjum 2,5 km – start o godz. 10.45, bieg dla klas 4-6 szkół podstawowych na 1 km – o godz. 10.30 i bieg dla klas 1-3 na 500 m – o godz. 10.15.

Zawodnicy na start muszą zgłosić się do biura od godz. 9 do 10 na orliku w Złejwsi Małej. Osoby skracające trasę zostaną zdyskwalifikowane. Niepełnoletni uczestnicy muszą mieć zgodę rodziców lub prawnych opiekunów oraz popisaną zgodę pod względem zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *