Przed nami kolejny bieg w powiecie toruńskim. Tym razem w Złejwsi Wielkiej

Box2 Sport Wiadomości Zławieś Wielka
fot. Pixabay.com

11 maja o godz. 10 w gminie Zławieś Wielka odbędzie się piąta edycja gminnego biegu im. Zbyszka Jędrasa. Uczestnicy zmierzą się na kilku dystansach. Bieg główny na 5 km rozpocznie się w Skłudzewie.

Imprezę dla biegaczy organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złejwsi Małej. Piąta edycja gminnego biegu im. Zbyszka Jędrasa została zaplanowana 11 maja (sobota). Impreza ma popularyzować i upowszechniać bieganie jako najprostszą formę rekreacji.

REKLAMA

Główny bieg – na 5 km – rozpocznie się o godz. 11 w Skłudzewie. Uczestnicy pobiegną ulicami i drogami gminnymi w kierunku orlika w Złejwsi Małej. Kolejne biegi odbędą się w Złejwsi Małej: bieg dla gimnazjum 2,5 km – start o godz. 10.45, bieg dla klas 4-6 szkół podstawowych na 1 km – o godz. 10.30 i bieg dla klas 1-3 na 500 m – o godz. 10.15.

Zawodnicy na start muszą zgłosić się do biura od godz. 9 do 10 na orliku w Złejwsi Małej. Osoby skracające trasę zostaną zdyskwalifikowane. Niepełnoletni uczestnicy muszą mieć zgodę rodziców lub prawnych opiekunów oraz popisaną zgodę pod względem zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *