Promocje nie tylko dla nowych graczy

Box2 Materiały partnera
Fot. nadesłane

Bonusy i promocje w legalnych zakładach sportowych to bez wątpienia jedne z najbardziej pożądanych przez graczy elementów, dostępnych w ofercie operatorów zakładów wzajemnych. Czym więc przyciągają do siebie firmy bukmacherskie i co mogą zyskać zarówno nowi gracze, jak i ci, którzy mają już konto u bukmachera?

Obecnie odpowiednia akcja promocja to podstawa każdej propozycji bukmacherskiej (co to jest promocja – tutaj). To właśnie bonusy, oprócz bogatej oferty, wpływają na wzrost zainteresowania obstawianiem zakładów sportowych. Stąd też firmy bukmacherskie swoje promocje kierują zarówno do graczy nowych, jak i tych, dla których świat ten jest znany i nic ich nie zaskoczy.

REKLAMA

Bonus na start, czyli bukmacherskie przywitanie

Obecnie każdy legalny bukmacher oferuje swoim graczom bonus powitalny, czyli swoistą nagrodę za rejestrację konta gracza właśnie u tego operatora. W zależności od buka możemy liczyć na różne kwoty bonusu i zasady jego przyznawania, dodatkowe pieniądze mogą też przyjmować różne formy: na ogół jest to tzw. bonus od depozytu, czyli określony procent – często nawet 100% – od pierwszej wpłaty, dokonanej przez gracza. W skład bonusów powitalnych wchodzą również bonusy bez depozytu i darmowe zakłady, dzięki którym gracz może postawić pierwszy zakład wzajemny, nie ryzykując własnych pieniędzy.

Pod względem bonusów powitalnych bardzo dobrze prezentuje się propozycja głównego sponsora Śląska Wrocław, czyli „Mistrzowski start bonus 1 200 złotych”. Zasady tej promocji są bardzo proste i aby móc z niej skorzystać wystarczy tylko założyć konto i dokonać depozytu – trzy pierwsze wpłaty będą nagradzane kolejno bonusem 100% od depozytu, 75% oraz 50%. Należy pamiętać, że maksymalnie każdy bonus wynieść może 400 złotych, co razem dać nam może wspomniane 1 200 złotych. W tym miejscu warto jeszcze dodać, że bonus zostanie odblokowany dopiero w momencie, kiedy dokona się jednokrotnego obrotu wpłatą po całkowitym kursie minimalnym 2,00 na dowolną liczbę kuponów równą deponowanej kwocie. Natomiast w celu wypłacenia przyznanej nagrody trzeba dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony na minimum trzy zdarzenia – każde z minimalnym kursem 1,30.

Ciekawie prezentuje się również akcja promocyjna bukmachera mającego swoją siedzibę w Cieszynie, która umożliwia nie tylko odebranie bonusu do 1000 złotych, ale również postawienie zakładu bez ryzyka do 120 złotych. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny i dokonać pierwszej wpłaty na konto (bonus 100% do 1000 złotych od pierwszego wkładu). Warto tutaj pamiętać, że aby otrzymać bonus należy w ciągu 60 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty (aby dany kupon spełniał warunki promocji, musi on dotyczyć minimum trzech spotkań, z minimalnym kursem całkowitym 1,90). Jeśli z kolei chodzi o drugą część promocji, czyli zakład bez ryzyka (maksymalnie do 120 złotych z kodem), to tutaj bukmacher nie stawia żadnych wymagań odnośnie zdarzeń i minimalnego kursu.

Warto dodać, że bonusy powitalne u legalnych bukmacherów mogą być jeszcze wyższe – wystarczy podczas rejestracji wykorzystać tzw. kod bonusowy, dzięki któremu wartość bonusu na start jest wyższa niż podczas rejestracji bez kodu. Przykładem może tu być kod rejestracyjny, który jako jedyny na rynku działa u wszystkich legalnych bukmacherów – przykładowo, u głównego sponsora Śląska Wrocław z kodem można zyskać dodatkowe 50 zł na zakłady wzajemne, a u bukmachera z Cieszyna zakład bez ryzyka powiększony jest o 120 zł + freebet 20 zł.

Przywiązanie popłaca

Bukmacherzy nie zapominają także o stałych graczach, czego najlepszym dowodem jest promocja operatora zakładów wzajemnych, który na rynku funkcjonuje legalnie  i przygotował akcję „50 zł za darmo”. Sens całej promocji polega na poleceniu usług tego bukmachera znajomemu, dzięki czemu obie strony liczyć mogą na bonus o wartości 50 złotych na grę (link do promocji). Aby wziąć udział w zabawie wystarczy jedynie wykorzystać link polecający (za pomocą specjalnej zakładki) i spełnić warunki bonusu – gracz powinien założyć konto u buka, dokonać wpłaty minimum 50 złotych i wciągu 30 dni zagrać przy minimalnym kursie 1,50. Ostatnim krokiem promocji jest przeniesienie bonusu na konto gracza i aby to zrobić wystarczy poprawnie obstawić zakład z łączną stawką odpowiadającą trzykrotności otrzymanej nagrody, z minimalnym kursem całkowitym 1,91.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

2 thoughts on “Promocje nie tylko dla nowych graczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *