Program Czyste powietrze. Gmina Wielka Nieszawka pomoże mieszkańcom

Box2 Wielka Nieszawka
fot. Łukasz Piecyk/ilustracyjne

Gmina Wielka Nieszawka pomoże mieszkańcom w wypełnianiu wniosków w ramach programu Czyste powietrze. Chętni do udziału mogą otrzymać dofinansowanie na wymianę piecy. Mieszkańcy gminy mogą w tej sprawie przyjść na dyżur oddelegowanego pracownika urzędu.

– Dyżur pracownika odpowiedzialnego za pomoc mieszkańcom w wypełnianiu/weryfikacji wniosków na dofinansowanie/wniosków o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze odbywać się będzie w każdy piątek w godz. 12-14 – poinformowała gmina.

REKLAMA

Wcześniej trzeba jednak umówić się na wizytę. Można to zrobić pod nr tel. 56 678 12 12 lub mailowo pod adresem zam.publiczne@wielkanieszawka.pl. Pomocą mieszkańcom w tej sprawie zajmuje się młodszy referent ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków unijnych Małgorzata Świtkowska.

W ramach programu mieszkańcy mogą otrzymać dofinansowanie na wymianę nieefektywnych i wysokoemisyjnych źródeł ciepła. Program Czyste powietrze realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.