Premia za zakupy w CH Kometa!

Box2 Materiały partnera Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W dniach od 14 do 18 września  CH Kometa wpiera swoich klientów premią za zakupy. Za zrobione w tym okresie sprawunki wydawane będą bony na kolejne zakupy w galerii. W czasie wzmożonych wydatków związanych z powrotem dzieci do szkoły i okresem powakacyjnym taka forma premii będzie przydatna każdemu. Dodatkowo do odebrania będą praktyczne ekoupominki.

Aby wziąć udział w promocji i odebrać jeden z bonów zakupowych o wartości 30 lub 40 zł, wystarczy zrobić zakupy w CH KOMETA za kwotę 100, 200 lub 300 zł. Można łączyć paragony z okresu 14-18 września. Akceptowane są paragony z hipermarketu Auchan, ale obowiązkowo Uczestnik akcji musi przedstawić co najmniej jeden paragon za zakupy w galerii handlowej na kwotę minimum 20, 30 lub 40 zł.

REKLAMA

Do odebrania będą 3 zestawy premiowe do wyboru: za zakupy na 100 zł klient otrzyma bon o wartości 30 zł oraz torbę ekologiczną na zakupy, za wydane 200 zł do odebrania będzie bon na kwotę 40 zł i zestaw wielorazowych woreczków na warzywa i owoce, za zakupy na 300 zł – bon o wartości 40 zł oraz torba na zakupy na kółkach.

„Centrum Handlowe KOMETA należy do miejsc, w których dużą uwagę zwraca się na ekologię. Będzie to już kolejna akcja promująca ekologiczne zachowania na co dzień. Możemy wprowadzić w nasze życie drobną zmianę i robić zakupy wykorzystując wielorazowe torby i opakowania, aby zmniejszyć zużycie plastikowych woreczków i siatek. To niewiele, ale każde takie zachowanie to wyraz dbania o środowisko. Dlatego poza wsparciem finansowym w postaci bonów zakupowych za zrobione zakupy w CH KOMETA klienci, którzy wezmą udział w promocji otrzymają tekstylną torbę na zakupy, woreczki z siatki do pakowania warzyw i owoców albo wózek na zakupy na kółkach.”- mówi dyrektor Centrum Lena Kosiorek.

CH Kometa podąża w kierunku zrównoważonego rozwoju oraz popiera ekologiczny styla życia. Dlatego od kilku lat na jej parkingu znajduje się stacja rowerów miejskich oraz parking dla rowerów. Takie działania mają zachęcić klientów do przyjścia na zakupy pieszo lub rowerem. Każde, nawet najmniejsze ograniczenie emisji spalin wpływa pozytywnie na jakość powietrza.

Pula upominków w akcji jest ograniczona w każdym dniu i w każdej godzinie. Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Promocji. Więcej szczegółów na www.chkometa.pl

źródło: informacja prasowa

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *