Poznaliśmy gwiazdę Gminnego Święta Kobiet w Lubiczu. Na scenie zagra…

Box2 Lubicz Wiadomości
Fot. materiały prasowe

Mieszkanki gminy Lubicz w tym roku bawić się będą przy znanych przebojach grupy VOX! Gminne Święto Kobiet odbędzie się już po raz VII. Spotkanie zorganizowane zostanie  9 marca w Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne są do 28 lutego u sołtysów oraz w Urzędzie Gminy Lubicz (pokój nr 3). Jakie atrakcje dla pań zostaną przygotowane w tym roku?

REKLAMA

W programie VII edycji Gminnego Święta Kobiet zaplanowano m.in. kiermasze rękodzieła, porady kosmetyczne, konsultacje z terapeutami, radcą prawnym, przedstawicielem służby zdrowia i pracownikiem socjalnym. Ponadto uczestniczki zabawy będą mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz skosztować przygotowanego specjalnie na tę okazję poczęstunku. Nie zabraknie również tortu z niespodzianką.

Gwiazdą Gminnego Święta Kobiet będzie zespół VOX. Muzycy pojawią się na scenie o godz. 16.00.

– Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o odbiór bezpłatnych zaproszeń u sołtysów oraz w Urzędzie Gminy Lubicz (pok. nr 3) osobiście do 28 lutego br – informują organizatorzy wydarzenia. – Przy okazji zgłoszeń prosimy również informować o woli skorzystania z transportu organizowanego przez gminę.

Do 23 lutego można także zgłaszać chęć wystawienia stoiska promocyjnego. Powinno ono dotyczyć przede wszystkim tych dziedzin, które mogą interesować współczesne kobiety, a więc np. kultury, sztuki, rękodzieła, mody, kosmetyków,  gotowania, zdrowego stylu życia, itp. Jak zaznaczają organizatorzy, stoiska mogą być wystawiane tylko przez mieszkańców gminy Lubicz lub osoby prowadzące na jej terenie działalność gospodarczą.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.