Powiat poszukuje najciekawszej inicjatywy społecznej. Ruszył nabór do konkursu

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Po rocznej przerwie ruszył nabór do konkursu “Najciekawsza Inicjatywa Społeczna”. Skierowany on jest do stowarzyszeń, fundacji, a także do grup nieformalnych, które działają na terenie powiatu toruńskiego.

Laureatów wyłonią uczestnicy Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych w drodze tajnego głosowania. Do konkursu można zgłosić inicjatywy zrealizowane przez różne grupy realizujące zadania na rzecz powiatu i jego mieszkańców podczas całego okresu ich działalności. Osoby zaangażowane w ich realizację tych przedsięwzięć zaprezentują je podczas Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w grudniu tego roku.

REKLAMA

Inicjatywę do konkursu można zgłosić do 15 listopada pod nr tel. 56 662 88 42. Pod tym numerem można uzyskać także szczegółowe informacje dotyczące konkursu.

Zwycięska grupa otrzyma bon zakupowy o wartości 1000 zł, będzie można go przeznaczyć na dalszą działalność. Ponadto przyznane zostaną 2 wyróżnienia o wartości 500 zł każde. Dla wszystkich grup prezentujących inicjatywy podczas forum przewidziano słodkie upominki.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.