Poważny wypadek w Dobrzejewicach. Oto relacja policji

112 Box2 Obrowo Wiadomości
fot. archiwum, zdjęcie ilustracyjne

W Dobrzejewicach – na drodze powiatowej w kierunku Łążyna – w piątkowy wieczór zderzyły się dwa auta osobowe. Uderzenie było tak potężne, że pięć osób trafiło do toruńskich szpitali.

Do tego zdarzenia doszło w miniony piątek ok. godz. 18.30 w Dobrzejewicach (gmina Obrowo) – na drodze powiatowej w kierunku Łążyna.

REKLAMA

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego kierujący pojazdem marki seat ibiza, jadąc od strony Torunia w kierunku Łążyna, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Następnie stracił panowanie nad kierownicą i uderzył prawym bokiem w nadjeżdżający z przeciwnego kierunku pojazd marki Renault Megane. Tym ostatnim kierował 38-letni mieszkaniec powiatu toruńskiego.

Obaj kierujący pojazdami i trzej pasażerowie seata ibizy trafili do toruńskich szpitali. Niestety stan dwóch 18-latków z powiatu rypińskiego był na tyle poważny, że musieli pozostać w szpitalu.

Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Ich pojazdy zostały zabezpieczone procesowo. Teraz dokładne przyczyny tego wypadku będą wyjaśniać policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *