Poszukiwany złodziej listw ozdobnych z samochodu

112 Box1 Lubicz Wiadomości
fot. KMP Toruń

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują mężczyzny, który ukradł listwy ozdobne z zaparkowanego samochodu. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby.

Do kradzieży doszło wczoraj około 3:50 nad ranem w Lubiczu Dolnym przy ul. Dworcowej 11. Złodziej ukradł dwie ozdobne listwy z szyby czołowej samochodu Citroen C5. Straty wyniosły kilkaset złotych. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring z rejestratora zamontowanego w samochodzie, na którym widoczny jest sprawca.

REKLAMA

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach, Dobrzejewice 65. Numer telefonu tel. 47 754 29 00 lub 112. Adres email: dyzurny-dobrzejewice@bg.policja.gov.pl Informacje można przekazać anonimowo.

Tagged

2 thoughts on “Poszukiwany złodziej listw ozdobnych z samochodu

  1. W Toruniu jest to samo, mi ukradli w sobotę listwy z tego samego modelu a dwa dni później parę ulic dalej taka sama sytuacja i z tego co wiem nie jesteśmy jedyni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.