Poszukiwania 32-latka z Górska odwołane. Jego zwłoki odnaleziono w lesie

112 Box2 Wiadomości Zławieś Wielka

W czwartek (30 maja) kilka godzin po rozpoczęcie poszukiwań w lesie w okolicach Górska odnaleziono zwłoki 32-latka, który we wtorek wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Na ciało natknął się członek rodziny, który zaalarmował służby.

Rodzina zgłosiła zaginięcie 32-latka we wtorek wieczorem w komisariacie w Chełmży. Ostatni raz był widziany tego dnia ok. godz. 17.30, kiedy wyszedł z domu. W czwartek po południu policja poinformowała o poszukiwaniach mieszkańca gminy Zławieś Wielka.

REKLAMA

Poszukiwania 32-latka zostały odwołane. Finał niestety jest tragiczny.

– Wczoraj (30 maja) późnym popołudniem dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od członka rodziny, który zauważył w lesie w okolicach Górska ciało – informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki 32-latka, którego zaginięcie rodzina zgłosiła we wtorek wieczorem w komisariacie w Chełmży.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *