Poszukiwani złodzieje z drogerii w Lubiczu Górnym

112 Box2 Lubicz Wiadomości
fot. KMP Toruń (nagranie z monitoringu)

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują sprawców kradzieży, do której doszło 30 października w drogerii przy ul. Bankowej w Lubiczu Górnym.

Do zdarzenia doszło około godziny 19:45. Czterch sprawców działających wspólnie ukradło produkty kosmetyczne z drogerii zlokalizowanej przy ul. Bankowej w Lubiczu Górnym. Straty wyniosły kilka tysięcy złotych.

REKLAMA

W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczne są osoby:

1.      w wieku ok. 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czapkę koloru szarego w czarne paski, komin koloru szarego, bluzę na długi rękaw koloru granatowego, kamizelkę koloru białego, spodnie typu joggery koloru szarego, buty sportowe koloru czarnego. Brak maseczki na twarzy, brak zarostu.

2.      w wieku ok. 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, krótkie włosy, brunet, włosy uczesane na bok, ubrany w bluzę na długi rękaw z kapturem koloru beżowego, spodnie typu joggery w kolorze wojskowego moro, buty sportowe koloru czarnego, brak maseczki na twarzy, zarost „kilkudniowy”, na szyi, w jej lewej części tatuaż o nieustalonym wzorze.

3.      w wieku ok 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, krótkie włosy blond, ubrany w bluzę koloru czarnego, kurtkę koloru czarnego, spodnie typu jeans w kolorze granatowym, buty sportowe koloru czarnego, brak maseczki na twarzy, zarost „kilkudniowy”, charakterystyczny chód polegający na wyraźnym stawianiu stóp w literę V, jak również trzymanie rąk w łokciach przy tułowiu z jednoczesnym wymachiwaniem przedramionami na boki.

4.      w wieku 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, krótkie włosy, brunet, z założonymi okularami w oprawkach koloru czarnego oraz maseczką w tym samym kolorze, ubrany w kurtę pikowaną z kapturem koloru czarnego, spodnie typu joggery koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego z białym znakiem firmy NIKE.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach o kontakt z komisariatem w Dobrzejewicach, Dobrzejewice 65. Numer telefonu tel. 47 754 29 00 lub alarmowy 112. Informacje można przekazać anonimowo.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *