Porywacz i gwałciciel z Chełmży zatrzymany

112 Chełmża
Fot. Łukasz Piecyk

W niedzielne przedpołudnie policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który miał porwać i wielokrotnie zgwałcić mieszkankę Chełmży.

Przypomnijmy, w sobotę do chełmżyńskiego szpitala trafiła kobieta w bardzo poważnym stanie. Jak przekazała pracownikom szpitala, została uprowadzona i przetrzymywana od piątku w opuszczonym budynku w pobliżu dworca kolejowego w Chełmży. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

REKLAMA

– Policjanci przesłuchali w tej sprawie świadków i wykonali oględziny w miejscu wskazanym przez pokrzywdzoną. Funkcjonariusze rozpoczęli również poszukiwania osoby, która wskazana została przez zawiadamiającą jako sprawca. Te działania odniosły oczekiwany skutek. Dzisiaj (09.06) około godz. 10:00 w ręce policjantów trafił 31-letni mieszkaniec Chełmży. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w mieszkaniu jednego z członków rodziny. Już trafił do policyjnej celi. O tym jakiej treści zarzuty usłyszy mężczyzna zadecyduje prokurator. – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *