Popularna aktorka będzie gościem Dnia Kobiet w toruńskiej Plazie!

Box2 Materiały partnera
Fot. Mateuszgdynia/ Wikipedia

Elegancko ubrani mężczyźni czekać będą na panie z kwiatami, a w razie potrzeby pomogą także zanieść do samochodu zakupy. Tak Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza obchodzić będzie Święto Kobiet. Dzień później, w sobotę (9.03) gościem galerii będzie polska aktorka – Monika Mrozowska.

W piątek (8.03), w godzinach popołudniowych, na wszystkie panie w C.H Toruń Plaza będą oczekiwać przystojni, ubrani w eleganckie garnitury panowie. Każda z kobiet zostanie obdarowana kwiatkiem, jeśli zajdzie taka potrzeba panowie chętnie pomogą zanieść ich zakupy do samochodu.

REKLAMA

W sobotę (9.03) na wszystkie panie czekać będzie strefa harmonii i relaksu. Będzie można tam odpocząć, a także wyciszyć się po tygodniu pełnym wyzwań.

– Dla Pań przygotowana zostanie kawiarenka i kącik do słuchania muzyki w przyjaznej atmosferze – czytamy na stronie centrum. – Ponadto torunianki będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych! Wyjątkową niespodzianką dla wszystkich będą odwiedziny Moniki Mrozowskiej, aktorki, propagatorki zdrowego trybu życia.

Monika Mrozowska na szklanym ekranie zadebiutowała w serialu „Rodzina zastępcza”, emitowanym w telewizji Polsat. W 2004 roku, wraz z Misheel Jargalsaikhan, Aleksandrą Szwed, Aleksandrem Ihnatowiczem i Sergiuszem Żymełką otrzymała Nagrodę Specjalną Fundacji Polsat Złote serce.

Aktorka pojawi się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza, gdzie spotka się ze swoimi fanami.

Tego dnia przygotowane zostaną również pokazy kolekcji wiosennej oraz kulinarne, związane ze zdrową żywnością.  

– Z myślą o toruniankach przeprowadzona zostanie także zabawa: Rzuć się na wiosnę i wygraj nagrody! – informują organizatorzy wydarzenia.

Aby wziąć w niej udział, należy w dniach od 8 marca od godziny 9:00 do 9 marca do godziny 18:00 zrobić zakupy w dowolnym sklepie Centrum Handlowego Toruń Plaza za kwotę min. 200 zł (istnieje możliwość łączenia maksymalnie dwóch paragonów). Następnie należy zarejestrować swój zakup w dniu 9 marca w godzinach 14-18:00 – to wystarczy, aby zyskać szansę na wspaniałe nagrody!

Do wygrania m.in. zabiegi w Bulwar SPA oraz voucher o wartości 200zł do salonu Kazar.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *