Pomoc dla posiadaczy chryzantem [POBIERZ WNIOSEK]

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Do 6 listopada osoby, które posiadają chryzantemy w pełnej fazie dojrzałości przeznaczone do sprzedaży, którzy ponieśli straty w związku z ograniczeniami na rynku spowodowanymi epidemią COVID-19, mogą składać wnioski o przyznanie pomocy finansowej.

Pomoc uzyskają osoby, które posiadają co najmniej 50 sztuk chryzantem doniczkowych w fazie pełnej dojrzałości przeznaczonych do sprzedaży według stanu na dzień złożenia wniosku lub 200 sztuk chryzantem ciętych w fazie pełnej dojrzałości przeznaczonych do sprzedaży według stanu na dzień złożenia wniosku.

REKLAMA

Wniosek o pomoc finansową można pobrać tutaj:

Więcej informacji na temat tego, kto może ubiegać się o pomoc finansową, a także instrukcję wypełnienia wniosku znajdziecie TUTAJ.

Wnioski będzie można przekazywać za pośrednictwem platformy ePUAP lub wysłać za pośrednictwem wyznaczonego operatora pocztowego (Poczta Polska) przesyłką rejestrowaną. Dokumenty można także dostarczyć do specjalnych wrzutni, które ustawione są w placówkach terenowych Agencji lub złożyć osobiście, o ile w danej jednostce istnieje taka możliwość.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *