Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka za nami [ZDJĘCIA]

Box1 Chełmża Wiadomości
Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka w 2022 r. zgromadziły ponad 220 zawodników
Tegoroczna impreza została zorganizowana pod hasłem "Wolność dla Ukrainy". Fot. Marcin Seroczyński dla Urzędu Miasta Chełmży

Wolność dla Ukrainy – to hasło, które w tym roku przyświecało Półmaratonowi Chełmżyńskiemu i Chełmżyńskiej Dziesiątce. Impreza została zorganizowana w Chełmży już po raz 18., a zawody zgromadziły na starcie ponad 220 uczestników. Nagrody oficjalnie wręczano na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chełmży.

XVIII Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka, zorganizowane w tym roku pod hasłem “Wolność dla Ukrainy”, zgromadziły w tym roku ponad 220 uczestników. Trasa, którą pokonywali zawodnicy, biegła wokół Jeziora Chełmżyńskiego poprzez Mirakowo, Sławkowo, Zalesie i Pluskowęsy, aż do mety na chełmżyńskim rynku. Na rynku zorganizowano także rywalizację dla dzieci z chełmżyńskich szkół. Podsumowanie biegów odbyło się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Chełmży. Nagrody wręczali burmistrz Chełmży Jerzy Czerwiński, przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Paweł Polikowski oraz jeden z radnych powiatu Rafał Lewandowski.

REKLAMA

Organizatorem biegu był burmistrz miasta Chełmży, a jednym ze sponsorów nagród powiat toruński.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.