Policjant z Chełmży ze “Szlachetnymi Skrzydłami”

Box2 Chełmża Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Michał Biegański, policjant z Chełmży został uhonorowany tytułem “Szlachetne Skrzydła”. Trafia ona do osób, które wykazują się szczególną i bezinteresowną pomocą.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży zorganizował uroczystość “Razem dla Niepodległej”. Od tego roku organizatorzy nadają też honorowy tytuł “Szlachetna Skrzydła”. Trafia on do przyjaciół szkoły, którzy wykazują się szczególną i bezinteresowną pomocą.

REKLAMA

Wśród odznaczonych w tym roku – za pracę na rzecz placówki – znalazł się sierż. szt. Michał Biegański, referent zespołu ds. profilaktyki społecznej i wykroczeń wydziału prewencji komisariatu policji w Chełmży.

– Należy podkreślić, że sierż. szt. Michał Biegański również w ocenie jego przełożonych jest policjantem wyróżniającym się szczególnym zaangażowaniem w swojej pracy w sprawy dotyczące ludzkiej krzywdy i ogromnym sercem oraz wspaniałym podejściem pedagogicznym do młodych ludzi, dzięki której zyskał ogromną sympatię wśród uczniów – informuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji.

Przypinkę – odznaczenie zaprojektowała Beata Szczechowska-Szarleja, pedagog ZSP w Chełmży.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *