Policjant, który mi pomógł. KPP w Chełmnie bierze udział w konkursie

112 Powiat chełmiński Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Trwa 13. edycja ogólnopolskiego konkursu “Policjant, który mi pomógł”. Mieszkańcy Chełmna mogą do końca maja zgłaszać kandydatury funkcjonariuszy, którzy wyróżniają się empatią i profesjonalizmem.

Inicjatorem konkursu jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W tym roku w organizację włączyło się również Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, obejmując 13. edycję honorowym patronatem i wpisując uroczystość wręczania nagród w oficjalne obchody Święta Policji. Celem konkursu jest wyróżnienie funkcjonariusz, wyróżniających się profesjonalizmem i empatią w pełnieniu swoich obowiązków. Pięciu laureatów konkursu wybierze kapituła po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń.

REKLAMA

Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać osoby indywidualne, organizacje i instytucje. W tym celu muszą pobrać ze strony Niebieskiej Lini formularz zgłoszeniowy, a następnie wypełnić go i uzasadnić swój wybór. Formularze należy wysyłać na adres e-mailowy: pogotowie@niebieskalinia.pl lub listownie na adres: „Niebieska Linia”, 02-121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13. Czas zgłoszeń upływa 31 maja 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *