Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego pięcioma listami gończymi

112 Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
fot. Łukasz Piecyk

Policjanci z posterunku policji w Złejwsi Wielkiej zatrzymali mężczyznę poszukiwanego pięcioma listami gończymi. Udało im się go wytropić w pobliżu jednego sklepów w gminie Zławieś Wielka.

Do zatrzymania 35-latka poszukiwanego aż pięcioma listami gończymi przez sądu i prokuraturę doszło w miniony piątek ok. godz. 13. Na jego trop wpadli policjanci z posterunku policji w Złejwsi Wielkiej.

REKLAMA

– Mężczyzna od pewnego czasu ukrywał się przed organami ścigania, jednak informacje jakie zdobyli policjanci oraz znakomite rozpoznanie pozwoliły ustalić miejsce, w którym przebywa – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Policjanci nabrali podejrzeń, że poszukiwany może odwiedzać jeden ze sklepów spożywczych w gminie Zławieś Wielka.

Intuicja ich nie zawiodła. 35-latek był zaskoczony, kiedy w pobliżu sklepu został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższych kilka lat, odsiadując wyroki m.in. za włamania i jazdę w stanie nietrzeźwości.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *