Policjanci świętowali. Starosta toruński wręczył wyróżnienia [ZDJĘCIA]

Box1 Powiat toruński Wiadomości
fot. Starostwo Powiatowe w Toruniu

Wczoraj policjanci z powiatu toruńskiego obchodzili swoje święto. Uroczysty apel został zorganizowany na placu przed Komisariatem Policji w Dobrzejewicach. Obecny był prezydent Torunia Michał Zaleski oraz starosta toruński Marek Olszewski.

Święto Policji w powiecie toruńskim odbyło się w środę 15 lipca. Uroczystość zwyczajowo organizowana jest na Rynku Staromiejskim w Toruniu, ale epidemia pokrzyżowała plany w tym roku. Apel odbył się na placu przed Komisariatem Policji w Dobrzejewicach. Poprzedziła go tradycyjna msza święta. W Dobrzejewicach pojawili się funkcjonariusze z toruńskiego garnizonu, Komendant Miejski Policji insp. Maciej Lewandowski, prezydent Michał Zaleski, starosta Marek Olszewski i wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. Policjanci otrzymali wyróżnienia, narody i mianowania na wyższe stopnie.

REKLAMA

Starosta toruński Marek Olszewski wyróżnił trzech funkcjonariuszy: sierż. szt. Daniela Dyjaska z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Toruniu, sierż. szt. Ariela Chlebowskiego z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Dobrzejewicach oraz sierż. szt. Patryka Szymańskiego, referenta Zespołu do spraw prewencji Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej. Starosta na ręce wyróżnionych policjantów złożył gratulacje i podziękowania.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.