Pogoda dla Torunia i okolic na weekend [24-25.04.2021]

Box2 Wiadomości
fot. ilustracyjne

Zanosi się na chłodny weekend. Temperatura nie powinna przekroczyć 9 stopni Celsjusza, a w nocy z soboty na niedzielę mogą wystąpić minusowe temperatury.

Wiosna niestety znów w odwrocie. Po pięknych, słonecznych i ciepłych popołudniach w ostatnich dniach znów mamy załamanie pogody. Zachmurzenie, silny wiatr, miejscami burze. Ten weekend nie będzie należał do najcieplejszych.

REKLAMA

W sobotę wczesnym rankiem termometry będą wskazywały około 0 stopni. W ciągu dnia nie zabraknie jednak promieni słonecznych. Przez większość dnia powinniśmy oglądać albo bezchmurne, albo lekko zachmurzone niebo. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia nie przekroczy 9 stopni. Synoptycy nie prognozują na ten dzień opadów.

W nocy z soboty na niedzielę temperatura spadnie poniżej zera. Około godz. 7:00 jednak będzie już na plusie. Temperatura będzie rosła, ale nie w jakimś zawrotnym tempie. Nie przekroczy bowiem ośmiu kresek. Przez większość dnia nie powinniśmy obawiać się opadów, lekki deszcz prognozowany jest na godz. 20:00.

Ciśnienie utrzymywać się będzie w granicach 1020 hPa.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.