Pogoda dla Torunia i okolic [2-3.10.2021]

Box2 Wiadomości

Pierwszy weekend października zapowiada się dobrze. Będzie całkiem ciepło i słonecznie, a jeśli pojawią się chmury, to nie przyniosą one żadnych opadów deszczu. Prawdziwa złota polska jesień.

W sobotę od rana słonecznie, chwilami tylko nieco się pochmurzy. Może być ciut chłodno, od 7 do 9 stopni Celsjusza, ale w miarę upływu godzin temperatura wzrośnie, w najcieplejszym momencie dnia wyniesie ona 19 stopni. Przez większość dnia nie będzie chmur, one pojawią się na dłużej dopiero w godzinach wieczornych. Ciśnienie nieco spadnie, w południe na barometrach 1018 hPa. Wiatr umiarkowany z południa, jego prędkość wyniesie od 10 do 13 km/h.

REKLAMA

W nocy pogodnie, od 12 do 13 stopni.

Niedzielny poranek przywita nas umiarkowanie zachmurzonym niebem, nie będzie to jednak zwiastować żadnych opadów. Temperatura od 13 do 15 stopni. Najcieplej będzie po 14:00, wtedy na termometrach zobaczymy nawet 21 stopni. Przez cały dzień słońce będzie przebijać się zza chmur. Synoptycy prognozują kolejny lekki spadek ciśnienia, w południe wyniesie ono 1016 hPa. Wiatr nadal z południa, choć będzie wiać trochę mocniej, od 15 do 18 km/h.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *