Podwórko Nivea w Osieku nad Wisłą? W poniedziałek rusza głosowanie!

Box2 Obrowo
Podwórko Nivea w Dobrzejewicach/fot. Łukasz Piecyk

250 tys. zł – taką wartość ma mieć plac zabaw, który może stanąć w Osieku nad Wisłą. To, czy stanie, zależeć będzie od głosów internautów w ramach kolejnej edycji konkursu Podwórko Nivea. Byłby to już drugi z rzędu sukces gminy Obrowo w konkursie. W poniedziałek rusza głosowanie.

W ubiegłym roku wielki sukces odniosły Dobrzejewice, które w internetowym głosowaniu znalazły się w gronie zwycięzców. Nowy plac zabaw stanął tam jeszcze jesienią. Wtedy na Dobrzejewice oddano ponad 26 tys. głosów.

REKLAMA

W tym roku o podwórko Nivea stara się kolejna miejscowość z terenu gminy Obrowo – Osiek nad Wisłą. Zgłoszenie uzyskało już akceptację, a to oznacza, że już niedługo będzie można oddawać na nią głosy. Samo głosowanie ma ruszyć 24 maja – już w najbliższy poniedziałek. Potrwa do połowy lipca. Wtedy poznamy też listę tegorocznych zwycięzców. Gmina Obrowo już teraz zachęca do oddawania głosów na Osiek nad Wisłą. Głosować mogą nie tylko mieszkańcy, ale wszyscy, którzy chcieliby pomóc w spełnieniu marzeń mieszkańców i powtórzeniu ubiegłorocznego sukcesu Dobrzejewic.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.