Pobór krwi i kino plenerowe. Już w najbliższą sobotę w Unisławiu

Box2 Wiadomości

Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu oraz Urząd Gminy Unisław zachęca do wzięcia udziału w zaplanowanych na sobotę kolejnej akcji poboru krwi oraz w seansie z bajką, organizowanym w ramach Letniego Kina Plenerowego.

Najbliższa akcja poboru krwi dla mieszkańców gminy Unisław odbędzie w sobotę 24 lipca. Krew będzie można oddać w godz. 10.00 – 14.00 w specjalnym krwiobusie, który stanie na parkingu przed Urzędem Gminy w Unisławiu. Partnerami akcji są Urząd Gminy w Unisławiu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu. W akcji poboru krwi mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Muszą to być osoby zdrowe, nie przekraczające 65. roku życia i ważące min. 50 kg.

REKLAMA

Wieczorem tego samego dnia, tj. w sobotę 24 lipca, na placu cyrkowym w unisławskim parku zaplanowano z kolei kolejną projekcję w ramach Letniego Kina Plenerowego. Tym razem organizatorzy wyświetlą film na dzieci pt. “Mia i biały lew” – opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i białego lwa. Seans dla najmłodszych (i tych trochę starszych także!) rozpocznie się o 21.00. Na kinomanów będzie czekało stoisko z popcornem i kilkaset leżaków.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *