Plenerowe Centrum Rozrywki – jedyne takie miejsce

Box1 Materiały partnera Wiadomości

Park wodny, Mini zoo, Strefa gier – to tylko niektóre z atrakcji, które w swojej ofercie posiada Plenerowe Centrum Rozrywki. Znajdujący się w Papowie Toruńskim ponad czterohektarowy kompleks to idealne miejsce do spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

Plenerowe Centrum Rozrywki na mapie Torunia i okolic widnieje od 2015 roku. Przez ostatnie 5 lat dba o to, by nikt z korzystających z licznych atrakcji nie użył słowa “nuda”. Wymaga to ciężkiej pracy i zaangażowania, lecz dzięki temu udało się stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta Plenerowego Centrum Rozrywki stale się powiększa, z jednej strony zaskakując pomysłowością, a z drugiej zaspokajając oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

REKLAMA

Na najmłodszych czekają m.in. dwa rozbudowane place zabaw, gdzie milusińscy znajdą: karuzele, zestawy zabawowe z mega zjeżdżalniami, huśtawki, sprężynowce, bocianie gniazdo, linarium stożek czy zjazd linowy. Na brak emocji nie będzie można też narzekać na Dmuchańcach, czyli wielkich, dmuchanych zjeżdżalniach.

Z kolei w strefie majsterkowicza świetnie odnajdzie się każdy zapalony młody mechanik. To tutaj skorzystać można z w pełni wyposażonego warsztatu i wpaść w wir majsterkowania.

Od tego roku w ofercie znajduje się również Park Wodny, składający się z całego kompleksu basenów, z wodnymi zjeżdżalniami. W skali regionu to unikatowy obiekt. Lubiący wodne klimaty mogą też skorzystać z łódek oraz kul wodnych.

Plenerowe Centrum Rozrywki przygotowało również coś dla miłośników militariów – strzelnicę paintballową, na której można sprawdzić nie tylko swoją celność, ale i z markerem w dłoni poczuć iście wojskowy klimat.

Ci, którzy wolą nieco spokojniejsze zabawy mają do dyspozycji aż 11 zróżnicowanych pól do Mini Golfa, przy którym estetyki dopełnia kaskada z oczkiem wodnym. Mini Golf nie tylko zapewnia rozrywkę, ale również cieszy oko.

W Plenerowym Centrum Rozrywki coś dla siebie znajdą również miłośnicy zwierząt. W tutejszym Mini Zoo mieszkają m.in. papugi, bażanty, gołębie, króliki, czy paw, jak również większe zwierzęta, takie jak konie, kozy i świnki. Niektóre ze zwierząt można nawet samemu nakarmić.

Całe rodziny skorzystać mogą z szerokiego wachlarza gier. Warcaby, Chińczyk, Twister i Bierki to tylko niektóre z kultowych pozycji w ofercie Strefy Gier. Fanom automatycznych gier, zapewne spodoba się Cymbergaj. Dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek, przygotowano z kolei siłownię zewnętrzną.

Osoby szukające odpoczynku, mogą go znaleźć w strefie relaksu, gdzie komfort zapewniąją wygodne hamaki, huśtawki i altanki w otoczeniu rozległej zieleni. Nawet najbardziej zmęczonych Plenerowiczów zrelaksuje dobiegający z kaskady szum wody i widok przyległego, jakże bajkowego stawu.

A dla zgłodniałych nie tylko mocnych wrażeń, ale także pragnących smacznie zjeść – przygotowano bogate zaplecze gastronomiczne, które zaspokoi każdego Smakosza! W ofercie między innymi: frytki, zapiekanki, kebaby, hamburgery, swojska kiełbaska z grill-a. Łasuchom poleca się gofry czy pop-corn, a spragnionym np. zimne napoje w bogato wyposażonym sklepiku!  Tutejszy węzeł sanitarny zapewni komfort wszystkim Plenerowiczom, gdzie chociażby można przewinąć swoje pociechy czy opłukać się pod prysznicem po basenowym szaleństwie. Plenerowe Centrum dla swoich zmotoryzowanych gości dysponuje wielkim, bezpłatnym parkingiem, a dla miłośników dwóch kółek – stojakami na rowery.

Plenerowe Centrum Rozrywki, to idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią swój czas spędzać aktywnie i na świeżym powietrzu. Mieści się w Papowie Toruńskim przy ul. Warszawskiej 78 B, niedaleko Torunia, a więc miesjce jest dobrze skomunikowane z miastem i okolicą. Aktualny cennik, pełną ofertę oraz więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.plenerowe.magicznatecza.pl , a także na profilu na Facebbok’u. Plenerowe Centrum Rozrywki czynne jest od środy do piątku w godz. od 11:00 do 17:00, w soboty w godz. od 11:00 do 20:00 oraz w niedziele i dni świąteczne w godz. od 10:00 do 18:00. Warto zaznaczyć, że bilet wstępu upoważnia do całodniowego pobytu gości w Plenerowym Centrum Rozrywki, a zatem ogromu fantastycznej zabawy przez cały dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *