Plenerowa Akcja Lato w Unisławiu. Są jeszcze wolne miejsca [ZDJĘCIA]

Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu zaprasza najmłodszych mieszkańców gminy do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach. Organizowane są one w ramach Plenerowej Akcji Lato i mogą stanowić ciekawą alternatywę dla wyjazdowego wypoczynku.

Cykl zajęć w ramach Plenerowej Akcji Lato zaplanowany został na każdy poniedziałek sierpnia. Aktywności dedykowane są najmłodszym mieszkańcom gminy, którzy ukończyli 5. rok życia. Za nami trzy bloki zajęć. Do tej pory odbyły się 3 sierpnia Akademia Młodego Artysty, 10 sierpnia Gry Planszowe i ABC Harcerstwa oraz 17 sierpnia Teatr Dzieci.

REKLAMA

Chętni mogą wziąć jeszcze udział w dwóch wydarzeniach. Już w najbliższy poniedziałek, 24 sierpnia, odbędzie się Sztuka Cyrkowa dla Każdego. Natomiast na 31 sierpnia zaplanowana została Akademia Muzyczna. Zajęcia odbywają się w godz. 11.00-14.00, ale żeby wziąć w nich udział, konieczne są wcześniejsze zapisy pod nr tel.: (56) 686 87 34 lub w biurze unisławskiego GOK-u. Jeden uczestnik może być zapisany maks. na dwa terminy. W zajęciach może uczestniczyć nie więcej niż 15 uczestników, a pierwszeństwo przysługuje dzieciom uczęszczającym na inne zajęcia GOK-u. GOK w Unisławiu informuje jednak, że są jeszcze wolne miejsca!

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.