Plastron Justyny Kowalczyk i zdjęcia z autografami polskich skoczków do wylicytowania w Turznie i Łysomicach [Galeria przedmiotów]

Box2 Łysomice Wiadomości
Fot. Poza Toruń

Gmina Łysomice 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spędzać będzie na sportowo. Wieczorem (11.01) sportowcy z gminy wyruszą spod Pałacu Kultury i Nauki w 24-godzinny bieg do Lulkowa. W niedzielę, w sztabach w Łysomicach i Turznie, na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji, w tym koncerty i licytacje.

13 stycznia, spod Szkoły Podstawowej w Turznie, wyruszy I Bieg dla WOŚP. Setka zawodników zmierzy się ze sobą na dystansie 10 km. Zwycięzca wyjedzie z gminy z Pucharem Senatora RP Przemysława Termińskiego i sportowymi gadżetami.

REKLAMA

Tego dnia, nad Jeziorem Kamionkowskim, zmierzą się także cykliści. Punktualnie o godz. 10.00 rozpoczną przejazd na dystansie 9 km dookoła akwenu, zapisy na te wydarzenia prowadzone są na Facebooku – WOŚP Łysomice oraz na miejscu tuż przed rajdem.

W sztabach – w Łysomicach i Turznie – między koncertami i pokazami zorganizowane zostaną licytacje przedmiotów przekazanych przez sportowców. Wśród nich znajdują się m.in. zdjęcia z autografami Macieja Kota, Justyny Kowalczyk, Apoloniusza Tajnera, Dawida Kubackiego, Stefana Huli, Piotra Żyły oraz Kamila Stocha.

Polski Związek Narciarski z Krakowa, specjalnie dla łysomickiego sztabu, przekazał również plastron Justyny Kowalczyk z autografem. W stroju tym polska biegaczka narciarska wystąpiła na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu.

Na licytację trafi także kij hokejowy z podpisami zawodników Energi Toruń, plakaty, vouchery na mecze oraz 2 karnety do końca sezonu.

Zobaczcie przedmioty te w naszej galerii:

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *