Plan sparingów Mustanga Ostaszewo

Box2 Łysomice Sport Wiadomości
fot. Waldemar Kołecki

Zawodnicy Mustanga Ostaszewo nie pozwolili sobie na poświąteczne lenistwo. Podopieczni trenera Błażeja Wacha trenują indywidualnie od 28 grudnia, a już wkrótce zaczną treningi grupowe. Klub ogłosił plan sparingów przed rundą rewanżową.

Pierwszą rundę zawodnicy z Ostaszewa zakończyli na czwartym miejscu w tabeli kujawsko-pomorskiej grupy I klasy okręgowej. Na swoim koncie zgromadzili 34 punkty, a więc tyle samo, ile zajmujący trzecie miejsce Sokół Radomin.

REKLAMA

Podsumowanie rundy jesiennej, między innymi w wykonaniu piłkarzy Mustanga Ostaszewo, ale także Legii Chełmża i Flisaka Złotoria znajdziecie TUTAJ.

A jak pierwszą rundę ocenia trener Mustanga i jakie ma plany na rundę rewanżową? Poniżej zamieszczamy wywiad z Błażejem Wachem.

Z kim drużyna z Ostaszewa zagra w najbliższym czasie? Ostatniego dnia stycznia zmierzy się z juniorami starszymi Chemika Bydgoszcz. W lutym podopieczni trenera Wacha zagrają aż pięć spotkań. Ich rywalami będą kolejno: Legia Chełmża (6.02), Elana II Toruń (10.02), Victoria Lisewo (13.02), Flisak Złotoria (20.02) i LTP Lubanie (27.02).

W marcu natomiast drużyna Mustanga zagra jeszcze jedno przedsezonowe spotkanie. 6 marca drużyna Błażeja Wacha zmierzy się z Zamkiem Bierzgłowskim.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *