Piknik rodzinny w Obrowie za nami. Zbierali dla Lenki [WIDEO]

Box2 Obrowo
fot. Katarzyna Krzyżanowska

Wczoraj w Obrowie odbył się piknik charytatywny, z którego zebrane środki posłużą na leczenie chorej na glejaka nerwu wzrokowego Lenki Borkowskiej. Mieszkańcy gminy licznie przybyli na wydarzenie, wspierając główny cel – pomoc dziewczynce w walce z chorobą.

W czasie pikniku odbywały się licytacje, pokazy motocykli, broni, przejażdżki bryczką, a także cały szereg zabaw dla dzieci. Nie zabrakło też jedzenia.

REKLAMA

Piknik organizowała Rada Sołecka Obrowa, pod przewodnictwem sołtysa Piotra Wojtylewskiego, wraz z gminą Obrowo i powiatem toruńskim. Pojawił się więc starosta toruński Marek Olszewski, który przekazał na licytację zestaw upominków. Na wydarzeniu nie mogli się niestety pojawić wójt gminy Andrzej Wieczyński ani sekretarz Mirosława Kłosińska. Wystąpił ze wiceprzewodniczący Rady Gminy Obrowo Wiesław Popławski, który w ich imieniu przekazał na licytację pluszaka, przygotowanego przez  artystów z Zawał – Magdalenę Majewską i Krzysztofa Majewskiego. Wydarzenie poprowadził dyrektor szkoły w Obrowie Przemysław Piotrowski.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *