Piknik olimpijski w gminie Chełmża. W niedzielę czeka nas mnóstwo atrakcji

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
Tak wyglądał ubiegłoroczny piknik w Górsku, fot. Centrum Edukacji Młodzieży im ks. J. Popiełuszki w Górsku

Grill, dmuchańce dla dzieci, wioska olimpijska i wiele atrakcji – tak będzie wyglądać piknik olimpijski z Centralnym Ośrodkiem Sportu, który odbędzie się w godz. 10-15 we wsi Skąpe w gminie Chełmża.

W ubiegłym roku, we wrześniu piknik olimpijski gościł w Górsku (gmina Zławieś Wielka). W tym roku gospodarzem imprezy będzie gmina Chełmża, a konkretnie wieś Skąpe. Początek w niedzielę o godz. 10.

REKLAMA

Co czeka na tych, którzy wybiorą się do Skąpego? Organizatorzy pikniku olimpijskiego przygotowali wiele atrakcji dla uczestników. Będzie grill, dmuchańce dla dzieci i wioska olimpijska. Za te atrakcje nie trzeba będzie płacić. Wszystko jest za free – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Centralny Ośrodek Sportu na piknik przygotuje m.in. konkurencje sportowe i mnóstwo gadżetów dla dzieci. Ponadto dostępne będą także stanowiska: JOPA Clinic z darmowymi poradami fizjoterapeutów oraz medyczne NZOZ Ratuj.eu z pokazami pierwszej pomocy przedmedycznej. Do dyspozycji uczestników będą także trenerzy z chełmżyńskiej siłowni No Limit Fitness. Czeka nas też wielka parada motorów przed biegaczami. Imprezie będzie bowiem towarzyszyć bieg „Wielki Tour Piątek 2019”, do którego zapisało się ok. 200 osób. Zawodnicy pokonają trasę liczącą 5 km.

– Jako organizatorzy zrobimy wszystko, żeby ten bieg był na najwyższym poziomie organizacyjnym, żebyście co roku wracali do Skąpego – zapowiadają osoby odpowiedzialne za „Wielki Tour Piątek 2019”.

Osoby startujące w biegu otrzymają nie tylko medale. Będą mogły wygrać również atrakcyjne nagrody. Losowane one będą z numerów startowych biegaczy. Do wygrania są m.in. dwie karty podarunkowe na pobyt dwóch osób w kompleksie Centralnego Ośrodka Sportu we Władysławowie, przelot balonem, kolacja w Hotelu Imperium Chełmża Apartamenty, vouchery do Burger Bar oraz gadżety od toruńskiego Decathlonu.

Partnerami niedzielnego pikniku olimpijskiego są: Centralny Ośrodek Sportu, chełmżyńska siłownia No Limit Fitness, Gaspol oraz grupa facebookowa „Biegam Bo Kocham ten Stan”, która zrzesza biegaczy i motywuje ich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *