Pijany motorowerzysta spowodował wypadek. Wydmuchał aż…

112 Box2 Czernikowo Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

1,5 promila miał 23-letni kierowca motoroweru, który doprowadził w niedzielę w Czernikowie do wypadku. Podczas wyprzedzania pojazdów zderzył się z audi a3. Pasażerka osobówki doznała obrażeń.

Do tego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 15.10 na ul. Słowackigo w Czernikowie. Kierujący motorowerem marki Kymco wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania pojazdów i zderzył się z jadącym prawidłowo z przeciwnego kierunku audi A3.

REKLAMA

– W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 21-letnia pasażerka audi – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Kobieta trafiła do szpitala, podobnie jak kierowca wcześniej wspomnianego jednośladu. W chwili zdarzenia kierowca motoroweru miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz wypadkiem zajmuje się Komisariat Policji w Dobrzejewicach. 23- letniemu kierowcy motoroweru może grozić nawet do 12 lat więzienia.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *