Piątek w Chełmży pełen atrakcji. Wystąpi Gosia Andrzejewicz

Box2 Chełmża Kultura
Fot. Łukasz Piecyk

Już jutro 14 sierpnia na mieszkańców Chełmży czeka masa atrakcji. Zwieńczeniem dnia będzie koncert Gosi Andrzejewicz, ale w planach jest znacznie więcej. Co się wydarzy?

„Chełmża – jezioro możliwości” – takie hasło przyświecać będzie piątkowym wydarzeniom w mieście. A te rozpoczną się już o godz. 13.00. Wtedy to dzieci i młodzież rozpoczną specjalną grę terenową pod skrzydłami Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury, zaś w bazylice konkatedralnej Świętej Trójcy rozpocznie się zwiedzanie z przewodnikiem, które obejmie również wieżę ciśnień oraz ulice miasta. 

REKLAMA

O godz. 17.00 przy scenie nad jeziorem zacznie się piknik, podczas którego najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach z animatorami czy też w konkursach, w których będzie można zdobyć nagrody. O godz. 19.00 na scenie pojawi się Gosia Andrzejewicz. Gwiazda polskiej estrady zaprezentuje zgromadzonej publiczności swoją twórczość. Wybierając się na wydarzenie, pamiętajmy o obowiązujących obostrzeniach przeciwepidemicznych, m.in. o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu.

Tagged

1 thought on “Piątek w Chełmży pełen atrakcji. Wystąpi Gosia Andrzejewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *