Pan Józef z Biskupic walczy z ostrą białaczką szpikową i potrzebuje pomocy

Box2 Łubianka Wiadomości
fot. siepomaga.pl

59-letni Józef Rusin z Biskupic w gminie Łubianka walczy z ostrą białaczką szpikową. Do stoczenia walki z chorobą potrzebny jest zakup nierefundowanych leków, które nie są tanie.

– Nie jest łatwo przyjąć to, co daje ci los. Nie jest łatwo pogodzić się z chorobą. Ale najgorszy jest strach, nawet nie ból, tylko przerażający strach i niepewność. Widzę, jak mój mąż cierpi. Jak na moich oczach staje się cieniem samego siebie, jak gaśnie blask jego oczu, ale wiem, że najbardziej wykańcza go właśnie ta niepewność. Ostra białaczka szpikowa zabrała nam wszystko, co znaliśmy, wplątała w desperacki wyścig o życie – czytamy na stronie zbiórki.

REKLAMA

Mimo przejścia przeszczepu komórek krwiotwórczych i wykańczającego leczenia choroba wróciła i to ze zdwojoną siłą. Pan Józef ze swoją żoną Grażyną nie mogą sobie pozwolić na zakup potrzebnego leku.

Link do zbiórki, na której zbierane są pieniądze na lek dla Pana Józefa, znajdziecie TUTAJ. Do tej pory udało się zebrać ponad 13 tysięcy złotych, ale wciąż potrzeba jeszcze ponad 30 tysięcy. Na facebooku utworzono także grupę, na której odbywają się licytacje charytatywne, z których dochód przeznaczany jest na lek dla Pana Józefa. Grupę znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.