Pacjent jest klientem, a nie petentem. Dlatego przychodząc do kliniki stomatologicznej oczekuje najwyższych standardów

Box2 Materiały partnera Wiadomości

Relacje pomiędzy lekarzami a osobami oczekującymi fachowej pomocy buduje się na wielu płaszczyznach. Począwszy od jakości świadczonych usług, a skończywszy na podejściu dentystów do pacjentów, którymi się zajmują. Cała otoczka – rozmowa, wyposażenie gabinetu, wyjaśnienie procedury, uwagi rzucane w trakcie leczenia – mają ogromny wpływ na to, jak klient oceni całą wizytę. Czyste umiejętności to za mało, aby wywrzeć pozytywne wrażenie. Pacjenci powinni czuć się maksymalnie komfortowo, co można osiągnąć wyłącznie dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Rozbudowany zestaw narzędzi pozwala szybko i bezboleśnie wykonywać skomplikowane zabiegi

REKLAMA

Wielu dentystów ma ulubiony sprzęt, którego nie zamieniliby na żaden inny. Siła przyzwyczajenia, biegłość w posługiwaniu się konkretnym modelem skalera albo kleszczy ekstrakcyjnych, przywiązanie do renomowanej marki – przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być naprawdę różnorodne. Jednak we współczesnych realiach nie można sobie pozwolić na luksus ograniczania się tylko do starych, dobrych, sprawdzonych rozwiązań. High-endowe technologie otwierają nowe możliwości – jeszcze na początku XXI wieku stomatolodzy wzbraniali się rękami i nogami przed stosowaniem implantów ze stopów nieszlachetnych. Dziś, choćby ze względu na niezrównaną biokompatybilność oraz właściwości mechaniczne, materiały na bazie chromu i kobaltu na dobre zadomowiły się w gabinetach dentystycznych. Wszystko dzięki udoskonalonym narzędziom, ułatwiającym frezowanie stopów czy precyzyjne nanoszenie warstwy jednego metalu na inny poprzez elektrolizę. Najpierw jednak trzeba dysponować odpowiednim sprzętem.

Nowoczesne wyposażenie do swojego gabinetu znajdziesz w profesjonalnym sklepie dentystycznym

Nowinki w branży stomatologicznej pojawiają się z zaskakującą regularnością. Specjaliści nie ustają w wysiłkach, aby zabiegi przeprowadzane na uzębieniu przestały kojarzyć się z długim oczekiwaniem oraz przeszywającym bólem. Oczekiwania pacjentów w tym względzie są bowiem klarowne: ludzie chcą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem, bez wcześniejszych katuszy. Dlatego też lekarze oraz technicy dentystyczni powinni regularnie śledzić najnowsze doniesienia, a także nie zwlekać z modernizacją placówek, w których pracują. A co w sytuacji, kiedy najzwyczajniej w świecie brakuje czasu i/lub energii, aby wyjechać na konferencję połączoną z prezentacją nowego sprzętu stomatologicznego? Odpowiedzi należy szukać w internecie. Na przykład sklep dentystyczny LUBDENT dysponuje rozbudowaną ofertą, a w dziale nowości systematycznie pojawiają się kolejne produkty. Porównanie parametrów w zaciszu własnego domu z pewnością okaże się wygodniejsze niż kolejna długa, męcząca podróż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *