Otwarte obiekty sportowe w gminie Łubianka. Obowiązek wcześniejszej rezerwacji

Box2 Łubianka Wiadomości
fot. Pixabay

Od wczoraj mieszkańcy gminy Łubianka mogą już korzystać z infrastruktury sportowej w miejscowościach Zamek Bierzgłowski, Leszcz i Dębiny. Obiekty będą ogólnodostępne, ale należy je wcześniej zarezerwować. To nie jedyne ograniczenie, wprowadzone w celu zachowania wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Od poniedziałku 4 maja nastąpiło poluzowanie obostrzeń, odnośnie korzystania z boisk sportowych i orlików. Jerzy Zająkała, wójt gminy Łubiana, zdecydował o udostępnieniu zespołu boisk sportowych w miejscowości Zamek Bierzgłowski, boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Leszcz oraz boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Dębiny. Obiekty będą ogólnodostępne, codziennie w godzinach 10.00-18.00. Należy jednak wcześniej zgłosić chęć skorzystania z boiska i dokonać rezerwacji u Jarosława Gałązki z Urzędu Gminy Łubianka pod nr tel.: 530-087-370. Rezerwacji można dokonywać na minimum jeden dzień przed planowanymi zajęciami. Konieczne będzie podanie danych osobowych wszystkich uczestników, łącznie z ich adresami zamieszkania. Pracownik urzędu będzie weryfikował zgłoszonych uczestników.

REKLAMA

Co ważne, grupa nie może liczyć więcej jak 6 osób, łącznie z opiekunem. Wchodzące po sobie grupy nie mogą mieć ze sobą bezpośredniego kontaktu. W trakcie zajęć na boisku nie trzeba zasłaniać twarzy, ale uczestnicy muszą zdezynfekować ręce przed wejściem na teren obiektu i po jego opuszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *