OSP Łążyn będzie za darmo dezynfekować domy i auta mieszkańców

Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
Fot. OSP Łążyn

Strażacy z OSP Łążyn chcą wspomóc mieszkańców gminy Zławieś Wielka w walce z epidemią koronawirusa. Oferują nieodpłatną dezynfekcję domów i pojazdów dla wszystkich chętnych. Będą w tym celu wykorzystywać metodę ozonowania.

Ochotnicza Straż Pożarna z Łążyna, gmina Zławieś Wielka, proponuje przeprowadzenie dezynfekcji domów i aut metodą ozonowania. Nie stosuje się w niej środków chemicznych, bo czynnikiem biobójczym jest ozon, czyli trójatomowa cząsteczka tlenu.

REKLAMA

Zaletą tego gazu jest jego ekologiczność – nie pozostawia żadnych środków ubocznych, gdyż po procesie ulega on rozkładowi na tlen. Ozon w postaci gazowej wnika w materiały, materace, tapicerki, wykładziny i tam prowadzi swe skuteczne działanie – zachęcają strażacy na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Strażacy będą przeprowadzać dezynfekcję dla chętnych mieszkańców za darmo. To kolejny przykład ich bezinteresownej walki z epidemią koronawirusa.

Chcielibyśmy wspomóc Was w zmaganiu się z codzienną troską o bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich – tłumaczy OSP Łążyn.

Co zrobić, aby skorzystać z propozycji strażaków? Wystarczy zadzwonić pod nr tel.: 508333443 lub 501682841.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.