OSP Kawęczyn zyskało nowy wóz

Box2 Obrowo
fot. FB/Mirosława Kłosińska Andrzej Wieczyński

Wyposażenie strażaków-ochotników z Kawęczyna powiększyło się o nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. MAN TGM 13.290 4×4 BB będzie brał udział w akcjach, pomagając strażakom w niesieniu pomocy.

Strażacy z pojazdu korzystać będą m.in. przy gaszeniu pożarów, czy wypadkach drogowych. Wóz zakupiony został dzięki promesie w wysokości 560 tys. zł otrzymanej w poniedziałek z rąk premiera Mateusza Morawieckiego podczas spotkania w Grudziądzu, w którym uczestniczyli przedstawiciele 23 OSP z regionu. Teraz ratowniczo-gaśniczy MAN będzie mógł działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy. 

REKLAMA

Tagged

5 thoughts on “OSP Kawęczyn zyskało nowy wóz

  1. Kpina i farsa w wykonaniu wójta.Na początku roku obiecał a raczej mydlił oczy że następny nowy samochód trafi do OSP Szembekowo . Zadziwiające że jednostka która jest w KSRG czyli OSP Szembekowo nie dostała nowego samochodu tylko zwykła jednoska OSP Kawęczyn która nie jest w Krajowym Systemie . Tak wiem zaraz się wyleje fala hejty że OSP Kawęczyn znajduje się przy samej trasie nr 10, że mają ponad 100 wyjazdów rocznie itd.Pan wójt zachował się bardzo nie fer w stosunku do całej jednostki z Szembekowa

    1. “Prawda “masz absolutną rację a strażacy z OSP Szembekowo niech się ogarną.Niech zaczną od zmiany zarządu i wywalą tego pożal się Boże prezesa pana Darka M.W całej gminie aż huczy co ten człowiek odwala zachowuje się tak jak by wszystkie rozumy zjadł.Nie słucha nikogo ,nie wpuszcza nikogo za kółko choć kierowców mają dużo to nikt nie może jeździć ,zachowuje się tak jakby samochody gmine były jego własnością.Co tu się dziwić jak rodzina żadzi całym OSP od lat czas na zmiany .Wywalcie prezesa ,zmieńcie zarząd i będzie ok.Panie Darku jest takie powiedzenie”Zgoda buduje ,niezgoda rujnuje”weź sobie pan to do serca.Chociaż nie jestem pewny czy w ogóle pan prezes wie co te powiedzenie znaczy.

  2. Robson. Z tego co wiem OSP Kawęczyn staralo się od trzech lat i zmobilizowali wszystkich i sami do tego doszli .

  3. I jeszcze jedno jako pierwsi napisali o bitwie na wozy . To są koledzy. Sami dostali i jeszcze innym pomagają

  4. “Prawda “masz absolutną rację a strażacy z OSP Szembekowo niech się ogarną.Niech zaczną od zmiany zarządu i wywalą tego pożal się Boże prezesa pana Darka M.W całej gminie aż huczy co ten człowiek odwala zachowuje się tak jak by wszystkie rozumy zjadł.Nie słucha nikogo ,nie wpuszcza nikogo za kółko choć kierowców mają dużo to nikt nie może jeździć ,zachowuje się tak jakby samochody gmine były jego własnością.Co tu się dziwić jak rodzina żadzi całym OSP od lat czas na zmiany .Wywalcie prezesa ,zmieńcie zarząd i będzie ok.Panie Darku jest takie powiedzenie”Zgoda buduje ,niezgoda rujnuje”weź sobie pan to do serca.Chociaż nie jestem pewny czy w ogóle pan prezes wie co te powiedzenie znaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.