Osiek nad Wisłą ma tylko 11 głosów przewagi. Głosowanie na Podwórko Nivea trwa do jutra

Box2 Obrowo Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Głosowanie na Podwórko Nivea trwa już tylko do jutra. Osiek nad Wisłą (gmina Obrowo) znajduje się obecnie na 5 pozycji w rankingu – ostatniej zapewniającej wygraną. Przewaga nad 6 miejscem od kilku dni jednak topnieje i możliwe, że rzutem na taśmę Osiek nad Wisłą straci szansę na nowoczesny plac zabaw.

To ostatni moment na mobilizację w głosowaniu. Na dzień przed końcem głosowania Osiek nad Wisłą nad 6. w rankingu Białym Dunajcem (woj. małopolskie) ma zaledwie 11 głosów przewagi. Dla porównania – wczoraj było to około 700. Jeśli tendencja się utrzyma, Osiek nad Wisłą może stracić szansę na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu Dobrzejewic.

REKLAMA

W ubiegłym roku Dobrzejewice wywalczyły plac zabaw zdobywając nieco ponad 26 tys. głosów. Osiek nad Wisłą ma obecnie 34 259 głosów i nie może być pewny 5. miejsca.

Głosowanie na Podwórko Nivea trwa tylko do jutra. Głosy można oddawać codziennie, dlatego jeśli raz już głosowaliśmy – możemy zrobić to ponownie. Głosy można oddawać tutaj. O tym, czy w Osieku nad Wisłą ostatecznie stanie nowoczesny plac zabaw Nivea zadecydować mogą pojedyncze głosy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *