Od 14 października ograniczony dostęp do budynku Starostwa Powiatowego. O czym jeszcze mówił starosta? [WIDEO]

Box1 Powiat toruński Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Od środy 14 października ograniczony zostanie dostęp do budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Towarowej w Toruniu. Wizyta osobista będzie możliwa jedynie w Wydziale Komunikacji. Pozostałe sprawy będzie trzeba załatwiać na odległość.

Na stronie internetowej Powiatu Toruńskiego opublikowane zostało wystąpienie Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego, w którym informował o ograniczeniu dostępu do budynku Starostwa Powiatowego w Toruniu.

REKLAMA

„Wobec postępującego zagrożenia zmuszeni jesteśmy ograniczyć dostęp do budynku Starostwa Powiatowego w Toruniu przy ulicy Towarowej. Od 14 października sprawy załatwiać można tak jak dotychczas: telefonicznie, mailowo, drogą pocztową oraz składając dokumenty w biurze podawczym na parterze budynku. Dostęp do biur będzie niestety ograniczony. Jedynie dostęp do Wydziału Komunikacji pozostanie bez zmian. Obowiązuje tutaj rejestracja przez Internet, a następnie wizyta osobista na umówiony termin. Wszystkie pozostałe sprawy załatwiamy na odległość albo też składając dokumenty w biurze podawczym Starostwa Powiatowego”.

Starosta toruński prosił także o to, by do Wydziału Komunikacji przybywać nie wcześniej, niż na 5 minut przed umówionym terminem.

Starosta Toruński wystosował także apel do osób niewierzących w epidemię:

„Jeśli nawet nie wierzymy w epidemię, to zachowujmy zasady bezpieczeństwa dla innych ludzi. Nasza osobista wolność ma ogromną wartość, ale musi ustąpić tam, gdzie zagraża wolności innych ludzi, a są w powiecie toruńskim tragiczne ofiary epidemii”.

Starosta Toruński przekazał także wyrazy współczucia bliskim osób zmarłych, którzy byli zakażeni koronawirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *