Od 14 października ograniczony dostęp do budynku Starostwa Powiatowego. O czym jeszcze mówił starosta? [WIDEO]

Box1 Powiat toruński Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Od środy 14 października ograniczony zostanie dostęp do budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Towarowej w Toruniu. Wizyta osobista będzie możliwa jedynie w Wydziale Komunikacji. Pozostałe sprawy będzie trzeba załatwiać na odległość.

Na stronie internetowej Powiatu Toruńskiego opublikowane zostało wystąpienie Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego, w którym informował o ograniczeniu dostępu do budynku Starostwa Powiatowego w Toruniu.

REKLAMA

„Wobec postępującego zagrożenia zmuszeni jesteśmy ograniczyć dostęp do budynku Starostwa Powiatowego w Toruniu przy ulicy Towarowej. Od 14 października sprawy załatwiać można tak jak dotychczas: telefonicznie, mailowo, drogą pocztową oraz składając dokumenty w biurze podawczym na parterze budynku. Dostęp do biur będzie niestety ograniczony. Jedynie dostęp do Wydziału Komunikacji pozostanie bez zmian. Obowiązuje tutaj rejestracja przez Internet, a następnie wizyta osobista na umówiony termin. Wszystkie pozostałe sprawy załatwiamy na odległość albo też składając dokumenty w biurze podawczym Starostwa Powiatowego”.

Starosta toruński prosił także o to, by do Wydziału Komunikacji przybywać nie wcześniej, niż na 5 minut przed umówionym terminem.

Starosta Toruński wystosował także apel do osób niewierzących w epidemię:

„Jeśli nawet nie wierzymy w epidemię, to zachowujmy zasady bezpieczeństwa dla innych ludzi. Nasza osobista wolność ma ogromną wartość, ale musi ustąpić tam, gdzie zagraża wolności innych ludzi, a są w powiecie toruńskim tragiczne ofiary epidemii”.

Starosta Toruński przekazał także wyrazy współczucia bliskim osób zmarłych, którzy byli zakażeni koronawirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *