Obrowo: Fotografie autorstwa mieszkańców gminy ozdobią kalendarz na 2022 rok

Box2 Obrowo Wiadomości
fot. Anna Szulist

Rozstrzygnięto konkurs na zdjęcia, które znajdą się w kalendarzu gminy Obrowo na przyszły rok. Wybrano 12 propozycji spośród ponad 60 zdjęć nadesłanych do komisji konkursowej.

Wiosna ilustrowana jest zdjęciami Anny Browarczyk, Wiktorii Celmer i Aleksandry Surman. W miesiącach letnich pojawią się fotografie Lecha Surmana, Marty Szkopińskiej -Bonieckiej i Sebastiana Szyplika. Jesienią będzie można oglądać zdjęcia Natalii Mączyńskiej, Marka Rabiasza i Agnieszki Rutkowskiej, natomiast zimą fotografie Adama Dzięciołowskiego, Radosława Dzięciołowskiego i Anny Szulist.

REKLAMA

Z ponad 60 zdjęć, które wpłynęły na konkurs, bardzo trudno było nam wybrać te najpiękniejsze – mówi sekretarz gminy Mirosława Kłosińska, członkini komisji konkursowej – Gmina Obrowo jest wyjątkowa, a umiejętności fotografików i wrażliwe spojrzenie na przyrodę sprawiły, że naszym zdaniem każde zdjęcie zasługiwało na to, aby trafić do gminnego kalendarza na 2022 rok. Niemniej, po długich rozmowach dokonałyśmy wyboru i wskazałyśmy dwanaście fotografii, które trafią do publikacji.

Jeśli pozwoli na to sytuacja pandemiczna, zwycięzcy spotkają się z komisją konkursową i otrzymają pamiątkowe kalendarze, a także nagrody.

Wszystkie zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.