„Obrażenia są poważne”. Tobi potrzebuje naszej pomocy!

Box2 Wiadomości
Fot. TTOPZ

Toruńskie Towarzystwo Ochrony Praw Zwierząt od wczoraj walczy o uratowanie łapy Tobiego – psa, który został potrącony przez samochód. Leczenie jest skomplikowane i bardzo kosztowne. Organizacja zwraca się do torunian o wsparcie.

Tobi wpadł pod samochód 14 stycznia. Niestety, od tego czasu właściciel nie podjął się leczenia czworonoga. TTOPZ zdecydowało o odebraniu psiaka, by móc przekazać go pod opiekę lekarza weterynarza. Jeszcze wczoraj pies przeszedł kompleksowe badania

REKLAMA

– Niestety obrażenia są poważne i będziemy walczyć o uratowanie łapy – zaznaczają przedstawiciele TTOPZ. – Zrekonstruować trzeba więzadła łapy i ustabilizować staw udowo-piszczelowy. Zanim jednak weterynarze się tego podejmą, trzeba opanować zakażenie. Bardzo liczymy na pomoc ludzi wielkiego serca. Nie możemy zwlekać, leczenie musi rozpocząć się jak najszybciej. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza wpłata.

Tobiemu organizacja poszukuje również nowego domu – tymczasowego lub stałego. Jak podkreślają, zależy im, by psiak do zdrowia dochodził w jak najlepszych warunkach.

– Zapewniamy pełną opiekę weterynaryjną i wyżywienie Tobiego – zaznaczają twórcy apelu. – Pies ma około dwóch lat, na razie niewiele o nim wiemy, ale sprawia wrażenie bardzo przyjaznego. Wierzymy, że znajdzie się osoba, która pokocha psiaka. Tobi z pewnością odwdzięczy się dożywotnią wiernością i zaufaniem.

TU MOŻECIE POMÓC TOBIEMU: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratunek-dla-tobiego

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *