Nowe punkty szczepień w gminie Chełmża

Box2 Gmina Chełmża Powiat toruński Wiadomości
Trwają także przygotowania do uruchomienia Punktów Szczepień Masowych. Fot. Powiat Toruński

Wojewoda kujawsko-pomorski zgłosił do Narodowego Funduszu Zdrowia cztery nowe punkty szczepień w gminie Chełmża, przygotowywane przez przychodnie Neuca Med. Trwają także prace przygotowawcze do uruchomienia dwóch punktów szczepień masowych w powiecie toruńskim.

Przypominamy, że dwa punkty szczepień masowych w powiecie toruńskim powstaną w Chełmży i w Lubiczu Górnym. Właśnie trwają przygotowania do ich uruchomienia. W czwartek 8 kwietnia starosta toruński Marek Olszewski spotkał się w tej sprawie on-line z  z samorządowcami z miasta i gminy Chełmża, gminy Lubicz, Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Toruniu, prezesem Szpitala Powiatowego w Chełmży, dyrekcją Lecznic Citomed, a także kierownikiem regionalnym Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia Neuca Med. 

REKLAMA

Dodatkowo, nowe punkty szczepień w powiecie zostaną uruchomione w gminie Chełmża. Będą to aż 4 nowe punkty, przygotowywane przez przychodnie Neuca Med. Będą to punkty w: ośrodku zdrowia w Zelgnie, w filii ośrodka w Nawrze, w świetlicy wiejskiej w Skąpem oraz w świetlicy wiejskiej w Grzywnie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *