Nauczyciele szkół z nagrodami

Chełmża Wiadomości
Fot. Marcin Seroczyński

Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem w życiu każdego nauczyciela. To okazja do podziękowań uczniów za przekazywaną wiedzę i podkreślenia wiodącej roli nauczyciela w zapewnieniu jak najlepszej edukacji na każdym poziomie nauczania. W Chełmży Narodowy Dzień Edukacji zorganizowano 16 października w Sali Mieszczańskiej Ratusza. 

Nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych wspólnie spotkali się z burmistrzem Jerzym Czerwińskim. Tego dnia za szczególne osiągnięcia zawodowe nagrody otrzymały nauczycielki z chełmżyńskich szkół. Za rzetelne i efektywne zarządzanie szkołą doceniona została pani Sylwia Kobusińska, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3. 

REKLAMA

Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 2 Marzanna Matyasik wyróżniona została za kształtowanie klimatu inspirującego aktywność nauczycieli, rodziców i uczniów. Edyta Tracz, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 5, otrzymała nagrodę za rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów i za bardzo dobre przygotowanie do konkursów.

Nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 Maria Grubecka doceniona została za włożoną pracę dydaktyczną oraz za wysokie kształcenie na zintegrowanym etapie edukacji. 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *