Nauczyciele szkół z nagrodami

Chełmża Wiadomości
Fot. Marcin Seroczyński

Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem w życiu każdego nauczyciela. To okazja do podziękowań uczniów za przekazywaną wiedzę i podkreślenia wiodącej roli nauczyciela w zapewnieniu jak najlepszej edukacji na każdym poziomie nauczania. W Chełmży Narodowy Dzień Edukacji zorganizowano 16 października w Sali Mieszczańskiej Ratusza. 

Nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych wspólnie spotkali się z burmistrzem Jerzym Czerwińskim. Tego dnia za szczególne osiągnięcia zawodowe nagrody otrzymały nauczycielki z chełmżyńskich szkół. Za rzetelne i efektywne zarządzanie szkołą doceniona została pani Sylwia Kobusińska, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3. 

REKLAMA

Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 2 Marzanna Matyasik wyróżniona została za kształtowanie klimatu inspirującego aktywność nauczycieli, rodziców i uczniów. Edyta Tracz, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 5, otrzymała nagrodę za rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów i za bardzo dobre przygotowanie do konkursów.

Nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 Maria Grubecka doceniona została za włożoną pracę dydaktyczną oraz za wysokie kształcenie na zintegrowanym etapie edukacji. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *