Naucz się osiągać cele. Bezpłatne szkolenie w gminie Unisław

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Gmina Unisław zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu, realizowanym w ramach projektu pn.: “Aktywizacja osób dorosłych w ramach ośrodków edukacji LOWE”. Na szkoleniu będzie można dowiedzieć się m.in. jak określić swoje cele i zaplanować ich realizację. Zgłoszenia rekrutacyjne można słać do 25 marca.

Oferta edukacyjna LOWE skierowana jest do osób dorosłych, zamieszkujących gminę Unisław, zwłaszcza do osób bezrobotnych, pochodzących z obszarów defaworyzowanych i chcących podnieść swoje kompetencje w poszukiwaniu lepszej pracy. Najbliższe szkolenie, organizowane w ramach projektu dla mieszkańców gminy, to “Osiąganie celów poprzez budowanie samomotywacji i zaangażowania”. Szkolenie będzie trwało łącznie 10 godzin i zostanie przeprowadzone w formie on-line. Będzie można dowiedzieć się na nim m.in. jak jasno określić swoje cele, jak przygotować plan ich realizacji i jak poradzić sobie z trudnościami, które mogą wystąpić po drodze.

REKLAMA

Chętni do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu muszą przesłać zgłoszenie rekrutacyjne do 25 marca na adres e-mail: anna.musial@unislaw.pl lub złożyć je osobiście w Urzędzie Gminy Unisław. Więcej informacji pod nr tel.: 783 – 219 – 246.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *