“Nasze emocje”. GOPS w Obrowie zaprasza na warsztaty

Box2 Obrowo
fot. Pixabay.com

Do 30 czerwca do godz. 11:00 przyjmowane są zgłoszenia na bezpłatne wakacyjne warsztaty uczące rozpoznawania emocji. Organizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku od 11 do 15 lat.

Uczestnicy warsztatów podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe i wezmą udział w cyklu sześciu dwugodzinnych spotkań. O przyjęciu na warsztaty decydować będzie kolejność zgłoszeń, bowiem grupa maksymalnie liczyć może 10 osób. Warsztaty mają pomóc młodzieży w nauce rozpoznawania własnych emocji oraz radzeniu sobie w różnych sytuacjach z nimi związanych. Część zajęć poświęcona zostanie także tematowi akceptacji.

REKLAMA

Warsztaty odbywać się będą w dniach 20, 22, i 23 oraz 27, 29 i 30 lipca w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawęczynie. Gwarantowane są drobne przekąski i napoje, jednak na miejsce dotrzeć trzeba we własnym zakresie. Zgłoszenia składać należy do p. Ewy Kosztownej z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (tel. 720 828 386 oraz 56 678 60 22 wewn. 229).

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *