“Nasze emocje”. GOPS w Obrowie zaprasza na warsztaty

Box2 Obrowo
fot. Pixabay.com

Do 30 czerwca do godz. 11:00 przyjmowane są zgłoszenia na bezpłatne wakacyjne warsztaty uczące rozpoznawania emocji. Organizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku od 11 do 15 lat.

Uczestnicy warsztatów podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe i wezmą udział w cyklu sześciu dwugodzinnych spotkań. O przyjęciu na warsztaty decydować będzie kolejność zgłoszeń, bowiem grupa maksymalnie liczyć może 10 osób. Warsztaty mają pomóc młodzieży w nauce rozpoznawania własnych emocji oraz radzeniu sobie w różnych sytuacjach z nimi związanych. Część zajęć poświęcona zostanie także tematowi akceptacji.

REKLAMA

Warsztaty odbywać się będą w dniach 20, 22, i 23 oraz 27, 29 i 30 lipca w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawęczynie. Gwarantowane są drobne przekąski i napoje, jednak na miejsce dotrzeć trzeba we własnym zakresie. Zgłoszenia składać należy do p. Ewy Kosztownej z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (tel. 720 828 386 oraz 56 678 60 22 wewn. 229).

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *