Na Rynku w Chełmży zostanie usypana… plaża. Z jakiej to okazji?

Box2 Chełmża Kultura Wiadomości
fot. Urząd Miasta Chełmży

15 czerwca w samym sercu Chełmży – na Rynku – czeka nas impreza z okazji powitania lata. Będą mecze siatkówki plażowej, strzelanie do bramki, wata cukrowa i wielkie bańki mydlane.

“Witamy LATO z Bankiem Spółdzielczym w Toruniu na Rynku w Chełmży!” – to hasło wydarzenia, które czeka nas w Chełmży już 15 czerwca (sobota). Impreza z okazji powitania lata rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 14.

REKLAMA

Na specjalnie usypanej plaży będzie można wziąć udział w animacjach sportowe oraz licznych konkurencjach. Na plaży Banku Spółdzielczego w Toruniu będzie można zagrać mini mecze siatkówki plażowej, rozegrać mecz badmintona, postrzelać do bramki. Na najmłodszych czekają wielkie bańki mydlanych oraz słodka strefa z darmową watą cukrową od Polskiego Cukru – zapraszają organizatorzy imprezy.

Oprócz tego ma powstać plażowa strefa chilloutu z bezalkoholowymi drinkami z palemką. Na zwycięzców rywalizacji sportowych będzie czekał „Magiczny sejfu Banku Spółdzielczego w Toruniu”, w którym zostanie ukryte 500 zł.

Na Rynku pojawi się też studio Radia Gra, którego gośćmi będą przedstawiciele władz miasta. Wydarzenie wspiera chełmżyński magistrat.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Na Rynku w Chełmży zostanie usypana… plaża. Z jakiej to okazji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *