Na ograniczeniu do “sześćdziesiątki” pruł aż 144 km na godz. [WIDEO]

Box2 Województwo
Kierowca dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość na ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy

Policjanci z drogówki za pomocą wideorejestratora namierzyli kierowcę volkswagena, który na ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy pędził w prędkością blisko 144 km na godz.

Do tego zdarzenia doszło w nocy na ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy, czyli jednej z głównych ulic miasta. Policjanci z bydgoskiej drogówki jadący w nieoznakowanym bmw z wideorejestratorem zauważyli volkswagena, którego kierowca po opuszczeniu skrzyżowania zaczął przyspieszać.

REKLAMA

– Funkcjonariusze ruszyli za nim. Mierząc mu prędkość okazało się, że przekroczył ją dwukrotnie. Miernik pokazał 144 km na godz. przy ograniczeniu prędkości do 60 km na godz. Kierujący został zatrzymany do kontroli – relacjonuje Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze ukarali go mandatem karnym w wysokości 500 zł zł i 10 punktami karnymi. Zatrzymali mu również prawo jazdy.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *