Na koncie sztabu WOŚP w Łubiance także duża kwota

Box1 Łubianka Wiadomości
Fot. nadesłane

Mieszkańcy gminy Łubianka aktywnie włączyli się w obchody 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łącznie udało się w tym roku zebrać ponad 7 tys. zł. Wyjątkowo duży wkład w zbiórkę miały dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Pigży.

W sztabie WOŚP Łubianka zakończyło się podliczanie zebranych środków. Mieszkańcy mogli wpłacać datki m.in. do eSkarbonek. Łącznie trafiło do nich prawie 2 tys. zł. 31 stycznia na ulicach nie zabrakło także wolontariuszy z puszkami. Koordynatorzy sztabu szczególne podziękowania kierują do dwóch uczennic ze Szkoły Podstawowej w Pigży – Nadii Rzodeczko i Ninie Prowadzisz, które w orkiestrową niedzielę, pomimo mrozu, kwestowały ponad 8 godzin. Łącznie udało im się zebrać ponad 4 tys. zł. Kolejny 1 tys. zł do puszki uzbierała Violetta Korpalska, koordynatorka sztabu WOŚP Łubianka.

REKLAMA

– Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy zaangażowali się w kwestowanie na rzecz WOŚP. Zebraliśmy łącznie rekordową, jak na naszą gminę, kwotę. Dziękuje zwłaszcza rodzicom naszych dzielnych nastolatek za to, jak je wspierali podczas kwestowania – podsumowuje Violetta Korpalska.

Łącznie sztab WOŚP Łubianka uzbierał w tym roku 7114,27 zł.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *