Myasta na dobrym kursie. Zbliża się premiera debiutanckiej płyty zespołu z regionu

Box1 Wiadomości
Fot. Anna Powałowska / Facebook zespołu Myasta

Formacji Myasta nie trzeba już nikomu przedstawiać. Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu radiowej Czwórki mają już za sobą profesjonalną sesję zdjęciową i nagranie teledysku do singla z debiutanckiego albumu. Premiera płyty już w najbliższy piątek.

Ośmioosobowy skład zespołu zachwycił jurorów radiowej Czwórki i wygrał możliwość wydania pierwszej płyty oraz przeprowadzenia profesjonalnej kampanii reklamowej, m.in. nakręcenia teledysku i wykonania sesji zdjęciowej autorstwa Anny Powałowskiej. Teledysk kręcony był w Unisławiu, gdzie w lokalnym ośrodku kultury Myasta ma swoją salę prób. Klip do piosenki “Tańcz” w reżyserii Adriana Piertaszkiewicza został bardzo pozytywnie odebrany i doczekał się już ponad 17 tys. odsłon.

REKLAMA

Teraz czas na najważniejsze dla zespołu i jego fanów wydarzenie, będące zwieńczeniem ostatnich kilku miesięcy ciężkiej pracy. Już w piątek 6 listopada oficjalna premiera debiutanckiego krążka. Niestety, koncert na antenie radiowej Czwórki, który miał się z tej okazji odbyć, musiał zostać odwołany ze względów epidemicznych. O 18.00 w Czwórce zaplanowany jest jednak wywiad z członkami zespołu. Płyta “Na dobrym kursie” dostępna będzie w sklepach, witrynach on-line oraz w serwisach streamingowych Spotify, Tidal, Deezer i Apple Music.

Debiutancka płyta zespołu została wystawiona na licytacjach dla Mateusza Oźminy z Przysieka. Licytacja zakończy się jutro o 21.00. Na ten moment najwyższą cenę, bo aż 1 tys. zł, zaproponował anonimowy darczyńca. Zespół zachęca do wspierania Mateusza. Fani dobrej muzyki mają także okazję zgarnąć debiutancki krążek wraz z autografami. Wystarczy do 6 listopada polubić fanpage zespołu, dołączyć do wydarzenia premiery płyty, zaktualizować zdjęcie profilowe z wykorzystaniem nakładki i oznaczyć w komentarzu pod postem 3 osoby.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *